Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I po ptokach ...

Zgłoś do moderatora
na 0,03 to będziesz miał ofertę sprzedaży ze 150 milionów akcji-tak moim zdaniem to się zapowiada.Emisja mega bez prawa poboru po 0,02 -toż to kurs nie może być wyższy od takiej emisji .Po to masz ucieczkę z akcji po 0,04-0,05. Dalej sobie dopowiedz scenariusz szybkiego zjazdu na 0,02 .Zobacz jak to szybko zdołowali na elkopie-na elkopie cena emisyjna nie może być niższa od 0,50 a obecna jest 0,37 (i jak zrobili emisję dla fon i atlantisu po 0,38 -w białych rękawiczkach).Masz jeszcze wątpliwości że nie będzie oferty sprzedaży po 0,03 i to mega -bez chetnych do kupna -na starkodevie-ja nie mam wątpliwości.Sądzę że to był ostatni podskok i w czerwcu mamy już przedział po 0,02-0,03

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.