Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I po ptokach ...

Zgłoś do moderatora
Co do tych akcji prywatnej subskrypcji to maja po czesci racje - byla w czerwcu 2010 100 mln cena emisyjna 0,03 ale nie sąone dopuszczone do obrotu jeszcze. Jeśli będą miały być to musi być wniosek do komisji papierow i komunikat.

Sorki ale nawet jesli to w tym momencie gdyby chcieli opchnac te 100 mln to sorki od 0,04 do 0,03 poszlo by z 10 mln i to maks. Przy takiej ilosci papiera do puszczenia w rynek musiala by byc wieksza jazda w gore i dopiero sypanie. Tak mysle. Ale nie ma jeszcze tych appierow w obrocie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.