P.rys trzyma Pan tyle akcji i takie brednie Pan piszesz. Głowa do góry! Wszyscy utopiliśmy kasę... mniejszą czy większą. .. Nie istotne. Chyba jednak zakupie znów Wasko. ... choć do dna daleko ... albo i nie. ... tego nie wiemy. Nie teraz to na wiosnę ale wzrosty będą. ... i ja i Pan dobrze o tym wiemy.