Dnia 2014-10-09 o godz. 10:59 wp1 napisał(a):
> spadło i będzie lecieć , bo mamy w trupa w szafie , o którym nie wiemy
> , ale wiedzą lepiej poinformowali,
> spadło, bo żelazny zaczyna się wysypywać pod odpisy na pitach i zacznie
> odkupywać,
> spadło, bo komuś znudził się marazm na mule,
> spadło bo.... jakieś pomysły?
> Może kupić trzeba?
SPADŁO BO Było za drogo
1.3 to sie zastanowie