WOW ilu się nagle znafców znalazło ;)
same grubasy a takie obroty robią, że aż się boję ....
ps. co do kursu to nieciekawy ale kto ma kupować Wasko skoro dzięki POpaprańcom (reforma ofe) i Putinowi(Ukraina) kapitał uciekł z Bananowej, choć z drugiej strony dzieki nim można tanio kupować płynne spółki hmm....
na wasko osobiście obstawiam, że nie będzie trupa w szafie 14 listopada i wrócimy na przyzwoite poziomy
pozdro dla żelaznego