Albo naciągają cięciwę i będzie wystrzał albo lecimy w okolice 1.5.... się wyprzedałem w okolicach 1.8 ... może kupię albo nie. ... spółka ma jakieś problemy. ... bo leci od dłuższego czasu. ... akcjonariusze są dla tej spółki niczym. ... aaa Przepraszam ... jeden grosz dywidendy. ...