Dnia 2009-02-18 o godz. 21:05 ~max napisał(a):
> Jak tam Rysiu samopoczucie, zdążyłes kupic na korekcie????
> Jesli stac Cię tylko na groszówki to kup sobie pcguard lub
> masters!!! mają dodatnie kwartały!!! Hutek dopiero teraz
> będzie zarabiał krocie jak złotówka się osłabiła, nie
> naganiam ale pojęcia nie masz o giełdzie!!!!
JESTES SYNKU BARDZO MŁODY I NIEDOSWIADCZONY