Jak tam Rysiu samopoczucie, zdążyłes kupic na korekcie???? Jesli stac Cię tylko na groszówki to kup sobie pcguard lub masters!!! mają dodatnie kwartały!!! Hutek dopiero teraz będzie zarabiał krocie jak złotówka się osłabiła, nie naganiam ale pojęcia nie masz o giełdzie!!!!