idac twoim tropem dochodze do wniosku ze kark ma trudne zadanie bo jesli nawet by wyrzucal do 0,55 zlotego to bedzie najniszy kurs a tam pojawi sie jakis cwaniak i karkowi sprzed nosa zawinie akcje,nie liczacze plany karka pojda w niwecz to jak on by sie czul?tyle pracy a ktos inny spije smietanke:)
po za tym jakby on byl taki dobry to nie doprowadzilby do stanu swoich spolek w takiej postaci jak sa teraz.hmm niedawno to on w wywiadzie Buffeta chcial dogonic...dobre