Dnia 2009-02-17 o godz. 00:24 ~hobbysta napisał(a):
> moze i tak zrobi ale moze sie znajdzie ktos kto dla zasady
> kupi wtedy 10% i niepozwoli mu zrobic przymusowego wezwania
> .dla niego jest pewne ryzyko jak bedzie chcial to sprobuje
> ale niewiadomo czy mu sie uda.jak zrzucilby do 0,55 groszy
> to te 10% kosztowaloby okolo 1,1 mln wiec nawet jeden
> wiekszy klient moze pozwolic sobie na kupno takiego
> pakietu.niech probuje.............
NO DOBRA
I CO DALEJ
KARKU MA CZAS I WIEKSZOSCIOWY PAKIET
BEZ NIEGO NAWET MYSZ W HUJMENIE NIE PISNIE
A JAK SIE UWEZMIE TO PRZEGŁOSUJE PODWYZSZENIE KAPITAŁU I SKAD KOLES WEZMIENA TO KASKE
NA GIEŁDZIE NIE MA ZASAD
LICZY SIE TYLKO ZIMNA KALKULACJA I MAMONA
ZOBACZ CO ROBI DLA KASY WIELKI SWINIAK NA DUDZIE
KTÓRY JUZ RAZ?
A CO NIEDAWNO JESZCZE PIERDOL.... LIBOLDT?
KARKU I TAK DOPNIE SWEGO !!!!