Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

Re: historia wezwania

Zgłoś do moderatora
Przeciez to oczywiste ze przy cenach kilkunastozlotowych I kilku wzywajacych potencjalne zyski podwyzszenia sa duzo wieksze niz potencjalne straty. Przy 23 zl I wezwaniu ktore nie musi dojsc do skutku potencjaly sie zmieniaja. Teraz jest juz wieksza przestrzen do spadkow niz wzrostow. Dla mnie to naturalne ze jest taka cena sam nie kupil bym dzis mimo premi ceny wezwania do rynkowej a kupowalem po wyzszej cenie niz pierwsze wezwanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.