• historia wezwania Autor: ~lukster [37.7.238.*]
    Witam
    Dziwne rzeczy dzieją się z tym wezwaniem gdy najpierw PKO dało cenę 11,4 kurs wystrzelił ponad 12 później pojawiło się hitachi z ceną 12 a kurs na giełdzie piął się do góry do niemalże 16 i wtedy zaczęły się podbitki cen w wezwaniach i wreszcie trzeci wzywający i cena podskoczyla aż do 23zł. Przed wezwaniem PCM było coś ok 8zł więc to można by uznać za najlepsze wezwanie w historii tylko jest jedno ALE, a mianowicie dotej pory nikt akcji nie kupił została tylko jedna firma na placu boju a kurs akcji z niewiadomego powodu oscyluje bardzo nisko bo jakieś 4-5% poniżej ceny jaką proponuje wzywający!!! pomimo, że wezwanie jest na takich samych warunkach co poprzednie ( gdzie cena akcji przebijała cenę z wezwanie GRUBO) Mało jest wezwań szczególnie takich na 100% akcji takie właśnie mamy) aby kurs na giełdzie był aż tyle niżej sukcesem jest jak jest ok 2% niżej a tu mamy prawie 5%!!!
    Czy najlepsze wezwanie w historii okaże się klapą?? czego boi się rynek, dlaczego ktoś sprzedaje tak duże ilości po 22 jak może za miesiąc sprzedać po 23??? i w końcu ostatnie kwestia czy w końcu to wezwanie się powiedzie? patrząc własnie na cenę akcji na giełdzie to powinno bo chyba każdemu powinno zależeć aby sprzedać drożej czyż nie?!!
    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
  • Re: historia wezwania Autor: ~Jj [31.0.71.*]
    Coś w tym jest co mówisz, jednak to tylko jeden z kilku wariantów , wybrałeś ten pesymistyczny. Nie zapominajmy ze niebawem wyniki za rok 18, one tez nam trochę sprawę wyjaśnia
  • Re: historia wezwania Autor: ~kulawakoza [188.147.102.*]
    Przeciez to oczywiste ze przy cenach kilkunastozlotowych I kilku wzywajacych potencjalne zyski podwyzszenia sa duzo wieksze niz potencjalne straty. Przy 23 zl I wezwaniu ktore nie musi dojsc do skutku potencjaly sie zmieniaja. Teraz jest juz wieksza przestrzen do spadkow niz wzrostow. Dla mnie to naturalne ze jest taka cena sam nie kupil bym dzis mimo premi ceny wezwania do rynkowej a kupowalem po wyzszej cenie niz pierwsze wezwanie.
  • Re: historia wezwania Autor: ~Jj [31.0.84.*]
    Ostatni tydzień wezwanie. Czy będzie niespodzianka...? Decydujące momenty. Macie jakieś doświadczenie jak może zachwiać się kurs jeżeli wezwanie zakończy się sukcesem ??
  • Re: historia wezwania Autor: ~bankrut [83.12.222.*]
    ile akcji uda się im skupić i czy wezwanie dojdzie do skutku ??

• Re: historia wezwania Autor: ~mnjk [89.69.49.*]
    Hej a ja mam pytanie bo nie mam doswiadczenia na gieldzie i w wezwaniach .Jezeli wezwanie jest na 23,25 . to jezeli ustawie sprzedaz akcji na taka kwote to za tyle je skupia mimo ze cena na gieldzie jest nizasza niz w wezwaniu
[x]
PCM -12,39% 20,50 2019-05-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.