pg
no i chyba tak się skończy.
Dałeś mi do myślenia z tym ETF na ropę.
W poniedziałek przedzwonię do biura maklerskiego i zobaczę w jaki sposób dobrać się do ropy z minimalnym ryzykiem.
pg co sądzisz o sytuacji na ropie.
Moim zdaniem to nie wygląda na zwykłą wojnę handlową pomiędzy Rosją a szejkami.Tu chyba jest drugie dno.
Wszyscy tracą USA ROSJA ARABUSY i inni.
Najbardziej obrywają stany. Czy to tak nie miało być.
Dochodzimy do minimum z 2008 20 dolarów i większość uważa że to dno.Mało tego idą rekomendacje.Żeby się nie zdziwili.
USA dopiero staje,magazyny pełne,nikt nie zamierza na razie ustąpić.
Ludzie ustawią się na odbicie a cwaniaczki z Goldmana puszczą to np.w okolice 10 albo i niżej żeby do reszty zdurniały tłumy.Sytuacja ku temu sprzyja.
Fikcja artystyczna,czy realny scenariusz?