Dnia 2020-03-27 o godz. 13:16 -romel- napisał(a):
> To poddasze nie jest nie zbyt potrzebne ale gdzieś trzeba "umoczyć" gotówkę.
pomysł dobry tylko płyty g-k i osb mogą także tanieć , a przynajmniej nie drożeć , jak budowlanka siądzie, a siądzie, , póki co może jakieś markowe towary z importu, które raczej nie potanieją .jak kręcimy się wokól budowlanki to np wymień piec gazowy na nowy porządny , baterie na grohe, może miskę wc na podwieszaną i bez kołnierza, a tym samym podwyższysz jakość życia i pośrednio może także wartość swojej nieruchomości , a jak to już masz to czekaj na spadki akcji do jeśieni lub na spadki au