To co się dzieje jest "pasjonujące" !!!
Myślę raczej o sprzedaży przez państwa które nie drukują dolarów.
To co się dzieje w stanach na giełdach wygląda mi na wyciąganie kolegów i samego Trumpa z akcji.
Jak już wyjdzie kto ma wyjść puszczą wszystko w odchłań.
Co o tym myślicie?