nie wiem taka opacja istnieje ale jak dla mnie i tak jest pozorna, po co mają sprzedawać au i wymieniać na dolary jak mogą je sami sobie wydrukować co włąśnie czynią . Taka operacja miałby jedynie sens dla zbicia cen złota , aby tanio je potem kupić
to masz ciekawy wątek
link