A co to? Kolejny dzień na czerwono? No kto by się spodziewał. Spółka taki skarb i tylko dół. Kapitalizacja 24mln i spółka jest w swigu. Przecież to jest jakiś dowcip. Dobrze, że uciekłem po 2.5 i mogę sobie z tyłu oglądać co tu się dzieje, ale krew leje się strumieniami. Na forum już martwo, bo ludzie tylko straty liczą. Marna przyszłość tego tworu, zwanego groclinem