Należy zaznaczyć, że hossa budowlana dotknęła każdy kraj w Europie. Za PO też nie było hossy, więc kiedy ona będzie? Od 12 lat jesteśmy na tym samym poziomie 2600-2200 z niewielkimi odchyleniami (z dołkiem na chyba 1600pkt za rządów PiS). Spółki energetyczne właśnie za rządów PiS osiągnęły dno dna, budowlanka leży rozłożona na łopatki 2000pkt Wig-Budownictwo. Rośną tylko paliwa, banki i cdprojekt. Bez CDP już dawno wig20 szorowałby po dnie.
My jednak nie o tym. gdzie jest hossa na groclinie? Gdzie są utopione pieniądze akcjonariuszy? Gdzie są te kokosy obiecane przez prezesa?