Największa hossa ostatnio miała miejsce za PiS w latach 2005-2007. A jak tylko twoja peło doszła do koryta to zaczął się mega zjazd (jesień 2007). Więc przestań pisać te brednie. Dwa najwyższe poziomy zanotowane przez WIG są za rządów PiS (2007 i 2018).