Giełda się ,,szulerni '' cały czas , niezależnie od rządów - Wałki robią większościowi właściciele w porozumieniu z zarządami spółek.
Co ma PIS do takiego Groclinka - NIC. To cwaniaki-właściciele i ,,fenomenalny'' zarząd mamunią ludzi latami . cofnijcie się parę lat wstecz ile już od tego czasu wyzbyli majątku spółki i SOWICIE PRZYTULILI . TO ZMIERZA W JEDNYM KIERUNKU . MYŚLCIE