Wszyscy myśleli, że branża stalowa będzie szorować po dnie... A wystarczy spojrzeć jak poszły w górę koszty pracy. Niestety, dla jednych dobrze, a dla innych źle, ale marże będą wysokie i dużych ruchów na nich nie przewiduje. Co innego rynek stali - jak popyt osłabnie to i cena skoryguje, ale niech wszyscy raz na zawsze zapomną o dawnych cenach stali! To już przeszłość, bo wszystkie czynniki mające wpływ na cenę stali poszły w górę. Nie ma takiej możliwości, aby się spodziewać dużych przecen. A swoją drogą codziennie przejeżdżają obok widzę jak na Bowimie praca wre:) Dlatego będę tutaj siedział:)