Moim zdaniem wyniki będą zbliżone do wyników z IQ (być może ciut niższe). Sytuacja cenowa się uspokoiła, ceny się stabilizują. Z jednej strony, przy wysokim popycie sprzyja to wolumenowi obrotu (przychodom) i marży, ale z drugiej strony nie będzie już efektu przeszacowań zapasów. Ponadto spodziewam się ładnych dodatnich przepływów gotówkowych. To co podczas gwałtownych wzrostów cen w I półroczu było wykazane w należnościach, powinno już ulec spieniężeniu. Część pójdzie w kapitał obrotowy, zwłaszcza jeśli chcą zwiększać udziały w rynku, ale część powinna być odkładana w formie gotówki (za która zdążyli już przecież nabyć nieruchomość w Ostrowcu). Podsumowując, przy obecnej wycenie do końca roku C/Z na poziomie 1,1 - 1,15 całkiem możliwy.
Co dalej? Zakładając stabilizację cen, wynik roczny w wysokości 90-120 mln PLN rocznie jest jak najbardziej osiągalny - REGULARNIE.