Dnia 2021-09-30 o godz. 17:05 ~Arthurius napisał(a):
> Moim zdaniem w I półroczu
wpływ na wynik netto miało nałożenie się efektu zarówno przeszacowań, jak i wyższej marży. Podejrzewam, że masz rację.
Dodałbym jeszcze wzrost sprzedaży, ten wolumenowy +10% Q2vsQ1:
https://i.imgur.com/KCTOc6p.jpegLiczę, że w 3Q może jeszcze wzrośnie.