Dnia 2021-09-29 o godz. 23:21 ~Free napisał(a):
> No to spadki po szacunkach murowane jak tutaj tacy fantaści siedzą:) Ja byłbym zachwycony jakby było 30 mln, ale liczę realnie na 20-25 mln, co i tak jest świetnym wynikiem. II kwartał może będzie do powtórzenia w przyszłym roku jak zacznie się boom budowalny w Polsce związany z tymi inwestycjami.
Skąd takie niskie oczekiwania co do wyniku 3Q?
Skoro większość z nas twierdzi, że wyniki 2Q to nie tylko zasługa FIFO i wiemy o luce podażowej, to dlaczego zachwyciłbyś się wynikiem poniżej Q1?