30 mln netto to EPS 1,6 - przy aktualnej cenie można by powiedzieć, że wynik wybitny...gdyby nie wynik za 2Q :)))
okey, jeżeli swoje całkiem realne marzenia o 60 mln netto podzieliłeś na dwa, to teraz rozumiem.:)
Miejmy nadzieję, że w razie rekordowych wyników za 3Q, spadać będziemy o 50% z przyzwoitego poziomu...tak koło 40 minimum.