gosia Miedzy nami jest taka roznica ---
Ze ty sie kierujsz CENĄ --a ja wartością .
Powiem tak 2009 rok -- KGHM mozna było kupic za 12 PLN --- rok pozniej cena rynkowa była 80 PLN i KGHM wypalcił 10 PLN na akcje Dywidendy .
Jak ktos sugeruje sie TYLKo cena Nigdy nie kupi papaierów --- bo albo cena spada albo rosnie a pzrecież BYŁO TANIEJ --ZAwsze musisz sobie postawić pytanie CZY WARTO KUPIC ---a jak WARTO TO DLACZEGO . ---Tutaj mowimy wlasnie o WARTOSCI --a nie O CENIE ---Bo cena w ciagu JEDNEGO DNIA MOZE SIE ZMIENIC I TO ZNACZNIE--wiec nigdy nie wiesz kiedy jest ten EXTRYMALNIE Idealny PUNKT CENOWY na kupno ---ale mozesz okreslic CZY WARTO w tych cenach Kupowac czy NIE WARTO---i z jakich powodów warto lub NIE warto.