Ja do niczego nie namawiam, każdy inwestuje według uznania. Ale ja myślę w perspektywie kilku lat, a nie wzrostu o 8% po dobrym trailerze. A długoterminowo to jedna wielka zagadka.
I CIG jakoś trwa ale ich perspektywy też są słabe i wycena to uwzględnia.