Gdybyśmy dziś mieli cenę 60 to też bym nie kupił. Jak Altars nie wypali to zrobi się bardzo nieciekawie. Będą problemy z przetrwaniem następnego cyklu wydawniczego.
W tym momencie muszą udowodnić że mają potencjał kreatywny i niszę która to kupi w odpowiedniej ilości.