Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  192,40 zł , zmiana od tamtej pory: -28,85%

Re: Emocje opadną . . .

Zgłoś do moderatora
Wspólczuje cie ---NAPRAWDE WSPÓLCZUJE --bo masz ciezka decycje do podjecia.

TAkl to jest jak sie człoweik ŻENI z papaierem ---NA DOBRE I NA ZŁE ---ale inwestowanie w PAPIERY --nie jest tym samym co Wiazanie sie z drugą osobĄ---W INWESTOWANIU trzeba cały czas na chlodno analizowac sytuacje Odrzucac Sentymenty przeszłosc i Podejmowac ZDECYDOWANE DECYZJE --rowniez te o Rozstraniu sie z papaierem JAK COŚ ZACZYNA SIE PSUC .

Bo jak widzisz na RYNEK TO TEZ PSYCHOLOGIA ---to jest BYUC MOZNE NAJWIEKSZA BROŃ GRUBASÓW ----wlasnie z TEGOI POWODU ---FINANSOWI WYSTAWIALI TAKIE REKO a nie INNE ---WYSTAWIALI TAKIE KOSMICZNE CYFERKI W TABELKACH a nie INNE ---

To wlasnie też z tego powodu w 2020 roku ---REKO NA CDR --były TAKIE A NIE INNE --- TAM TEZ WYSTAWIALI W TABLEKI KOSMICZNE CYFERKI ZYSKOW na latya 2020-2025 ----MUSLISZ ZE NIE WIEDZILI o tragocznej jakosc CP 2077 --myslisz ze NIE wiedzili ze pzrez kolejne 5 LAT na CDR NIE POWSTANIE ZADNA NOWA GRA ? --a mimo to w tabelki wpisywali 3 NOWE GRY w 2020 roku . ktore miały rzekomo powstac do 2025 ROKU ---CO POWSTAŁO ??---TYLKO jeden DLC do CP2077 .

TUTAJ też doiskonale juz w WAKACJE wiedzieli ze z FP2 jest ---CIENKO ---ze z Altersami jest CIENKO ---i na bank wiedzieli ze P8 --moze byc zagroznony skoro BOIS juz ROK temu prognozował ze debiout bedzie w 2026 roku ---a Jeszce niedawno P8 Był w fazie PREPRODUKCJI ---TO WSZYSTKO WIEDZIELI ---a MIMO TEGO TAKIE KOSMICZNE ZAŁOZENIA WPISYWALI W TABELKI ----TA nagonka na potencjalne ODBICIE o tym ze za MOCNO Zareagował rynek itp TO też BYŁO nastawione zeby ZACGECIC LUDZI do KUPNA 11 BIT ---to było zagranie PSYCHOLOGICZNE .

P.S mam jakieś dziwne wrazenie ze te gadki o juz prawie gotowym W4 --te nowe załozenia CDR --te nowe REKo z tymi tabelkami na CDR --to tez jest tego typu zagrywka --- Ludzie traktuja CDR z kapitazlaicja 20 MLD PLn jako PEWNIAKA PEWNIAKÓW ---a moim zdniaem W 4 bedzie mial debiut Blizej 2030 roku niz 2027 . --Ja stawima na 2029 --a niektorzy nakreceni mowia o 2026 -

W4 zeby był HITEm i obronił MARKĘ musi byc WILEKA GRĄ musi być LEPSZY od CP 2077 musi konkurowac z WIELKIMI INNYMI GRAMI --ktore MASOWO zaczynaja sie pojawiać --zespół 400 OSOB --nie zrobi tego w 2-3 lata --NIE MA BATA . ----NIe ma takiej możliwoswci moim zdnaiem . Po prostu to jest nierealne --MOIM ZDNIAEM .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
11BIT -0,65% 136,90 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.