nie przewidziałem że coś takiego się wydarzy na action i przeleje na datę, poza tym ktoś mocno z daty ucieka. To co napisał twój guru nikt to nie do końca moim zdaniem racja że dystrybutorzy się wykańczają marżami. Wygląda to tak że w PL jest wielu subdystrybutorów jak np komputronik czy max lub jeszcze paru innych i to oni zaniżają ceny, są tańsi i to uderzyło w głównych dystrybutorów. Poza tym na małej marży każą im sprzedawać producenci którzy się już umówili z kimś na cenę a magazyn dystrybutora służy do przefakturowania towaru. Marże tak czy inaczej w PL są mega niskie ale np abc trzyma się dość solidnie.
W kwestii lidera to też się nie zgadzam, każdy z największych w czymś jest lepszy a w czymś gorszy od konkurencji i tak było jest i będzie. Poza tym wszystko na to wskazuje że action wyjdzie z tego impasu.