juras, nasz wesoły i genialny inaczej jasio wciąż robi dobrą minę do smutnej gry...
a tak niedawno nie mógł sie doczekać 2,50... ;)
już sobie wyliczył, ze bedzie dokupował po 1,96 po następnej dywidendzie licząc od dzisiejszego dołka...
ale najjlepsze, ze on wciąż na tych spadkach "zarabia"... ;)