Tak trzymać.
Chociaż zawsze lepiej kupić taniej.
Tylko nikt nie wie, prócz tych, co mają wiedzieć, do ilu będzie spadało.
No i jaka dywidenda będzie.
Dochody za pierwszy kwartał są znacząco mniejsze, za drugi też nie będą rewelacyjne.
Niemniej jeśli dywidenda będzie nawet 50% tegorocznej, to i tak i tak przy obecnym kursie rewelacja.
A zgodnie z polityką dywidendową wcale nie musi być mniejsza.