Dnia 2016-08-04 o godz. 14:29 ~wykres napisał(a):
> juras, nasz wesoły i genialny inaczej jasio wciąż robi dobrą minę do smutnej gry...
>
> a tak niedawno nie mógł sie doczekać 2,50... ;)
>
> już sobie wyliczył, ze bedzie dokupował po 1,96 po następnej dywidendzie licząc od dzisiejszego dołka...
>
> ale najjlepsze, ze on wciąż na tych spadkach "zarabia"... ;)
Ja jasia to juz wogole nie rozumiem wkleja co jakis czas te posty o tej dywidendzie tylko po co jjasiu wyjasnij nam .Wyniki daty beda teraz kiepskie wiec te 1.96 to bedzie na bank .