1.99 to moze byc tylko przez Was kupujecie od samych siebie i straty dzielicie na 3 4 potem czekacie na jelenia...tylko zeby ktos Wam nie sprzatnal calosci jak posadzi 300 tys zl na kupno i pozabiera zabawki...przestancie pitolic bo odkad gadacie to kurs leci na leb na szyje...chcecie zeby roslo to na tydzien poprostu cisza...chyba ze umowa o prace wam na to nie pozwala to robie swoje az zostanie tu was 3 - 4 MCI i zarzad to bedziecie sobie pierdu pierdu