Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: -15,61%

Re: Drodzy akcjonariusze

Zgłoś do moderatora
Panie Espaniol, aż ja pozwolę sobie na wypowiedź, bo nie mogę już wytrzymać czytając to, co Pan napisał. Byłam na WZA poznałam Zarząd Spółki. Pan Artur z Panią Sylwią to, co zrobili przez te pół roku to jest WIELKA PRACA. W pół roku wprowadzili do sprzedaży produkty, to jest mega ekspresowe tempo ! Dzięki Pani Prezes S. Gołębiewskiej. Pan chyba nie ma pojęcia co to znaczy wprowadzić taki produkt do sprzedaży. Oczywiście są rzeczy, których się nie przeskoczy i wymagają czasu (testy laboratoryjne). Porównanie Naszego Zarządu do dzieciaków którzy drukują i sprzedają, to naprawdę mnie Pan obraził jednocześnie wstyd mi za Pana… 

Jakby ktoś nie zauważył sprawozdanie finansowe za 2024 rok było BEZ UWAG biegłego rewidenta - pierwszy raz w działalności Spółki - zasługa Pana Prezesa A. Górskiego. 

Jak można wątpić w ich kwalifikacje i poświęcenie - Skandal !!! 

To, że kurs teraz spada to wcale nic nie znaczy proszę Pana, przecież stratował w 12/2024  (jak dobrze pamiętam)  z 0,80-1zl A gdzie teraz jesteśmy ???  2,69 !!! Czy Pan tego nie widzi ? ! halo ! Jak nie, to przyznam, że to jest zatrważające. Przez te pół roku zrobili bardzo dużo i dalej będą szli za ciosem. MAMY FENOMENALNY ZARZĄD !!! koniec kropka 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HILANDER -1,92% 2,04 2026-02-02 14:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.