Forum Giełda +Dodaj wątek
A ja akurat kupiłem spory pakiet wczoraj po bardzo dobrej cenie. I cieszę się, że było tylu sprzedajacych. Zapewniam Was, że dużo lepiej jest mieć akcjie Ergisu niż np. Bytomia czy Advadisu. Bo to jest prawdziwa produkcja i prawdziwy majatek. Tych co widzieli wszystkie fabryki pozdrawiam a ci co nie widzieli i piszą to radzę zrobic rekonesans i zobaczyć jaka jest prawdziwa wartość ksiegowa. Nie Prezes decyduje o spółce tylko główny akcjonariusz a to są fundusze więc nie jest tak , że każdy z Zarzadu robi co chce bo fundusz ma władzę wiekszościowa. Sprawa jest podstawowa. Spółka nie jest na granie na króką metę. Jak ktoś chce zarobić parę groszy niech idzie za Karkosikiem ,Moską itp. Jak ktoś ma miliony to niech inwestuje w spółkach z bazą majątkową, która kilkukrotnie przewyższa wskazniki ityle. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.