Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DOMDEV - najbardziej przeceniona w deweloperce

Zgłoś do moderatora
Przyjezdzam raz na kilka miesiecy bo w PL coraz mniej mnie trzyma, a turystycznie kraj ma malo do zaoferowania....

Co do produktu eksportowego to nie mamy jeszcze BMW czy SIemensa, ale malych i srednich firm jest sporo. Od Fasinga, przez Famur po ES-System....


A Domdev liczy, ze bedzie mial 100 mln zysku co przy dzisiejszej wycenie daje niezly mnoznik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,06% 158,40 2024-02-23 16:35:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.