Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DOMDEV - najbardziej przeceniona w deweloperce

Zgłoś do moderatora
Mieszkam w Niemczech i nie ma co w ogole porownywac...

Spalem dzisiaj u znajomej 20 km od miasta (Frankfurt) rano 5 minut spaceru na dworzec i szybka kolejka do miasta lekko powyzej 20 minut i jestem w systemie metra zaraz obok pracy.

Cala podroz to 40 min door to door....


Dlatego wlasnie nieruchomosci sa w Niemczech tanie bo zawsze mozna sie wyprowadzic za miasto....


W PL tego nie ma i dlatego ludzie chca mieszkac blisko i to powoduje wysokie koszty...

Moim zdaniem ceny sie nie zmienia, ale deweloperka bedzie dobrze zarabiac bo po prostu potrzeby sa gigantyczne.... wez na przyklad prawie totalny brak apartamentow wyzszej klasy....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,45% 159,00 2024-02-23 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.