Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DOMDEV - najbardziej przeceniona w deweloperce

Zgłoś do moderatora
NIe bedzie sladu po malych kiepskich firmach, rzadzonych przez takich ludzi jak opisales....

Tu po prostu nie ma miejesca na akcje, kupie ziemie, na reszte kredyt, a ludzie mnie znajda.


Ale wez pod uwage jedno.


W PL 15% ludzi pracuje w rolnictwie. Wytwarzaja 3% PKB. To znaczy, ze przynajmniej 12% jest zbednych. Ci ludzie MUSZA przeniesc sie do miast i pracowac w uslugach i przemysle.

To oznacza wiekszy popyt na mieszkania w tych miejscach gdzie jest praca....


Dlatego mysle, ze deweloperzy beda mieli co robic....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,25% 157,60 2024-03-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.