Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DOMDEV - najbardziej przeceniona w deweloperce

Zgłoś do moderatora
Ciekawe bo ja to widze dokladnie odwrotnie...

Przyjezdzam do Polski co 6 miesiecy i zmiany sa OGROMNE...... sledze tez polska gospodarke i wydaje mi sie, ze bedzie tylko lepiej.

Czemu?

1. Kryzys sprawil, ze ludzie zaczeli cenic dobra jakosc i przemysl. Wreszcie wzrasta liczba inzynierow.

2. Mamy bardzo niski dlug w porownaniu z innymi krajami. Nasze odsetki sa nizsze niz Wloskie, a inflacja wyzsza. Moim zdaniem wartosc dlug/pkb do 2020 roku spadnie znacznie.

3. Pensje sa duzo nizsze niz na zachodzie, a jakosc prodkuktow i uslug prawie taka sama. Jest juz sporo polskich firm, ktore potrafia robic fajne produkty.

4. Stabilizacja. Pierwszy raz w naszej historii nowozytnej mamy dlugi okres stabilizacji.


A co do rynku mieszkaniowego to Warszawa (gdzie dziala Domdev) bedzie przyciagac kolejne dziesiatki tysiecy ludzi z malych miast...

Z samochodem masz racje, ale samochod to cos co tylko traci na wartosci, mieszkanie to tez lokata kapitalu....no i przede wszystkim mieszkania nie mozna zastapic uzywanym z zachodu tylko musi go ktos zbudowac tutaj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -1,64% 156,40 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.