Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: DOMDEV - najbardziej przeceniona w deweloperce

Zgłoś do moderatora
Mam nadzieję, że sprzedałeś po 33 i dałeś zarobić mądrzejszym od siebie.
A to nie koniec, bo nie wiem co miałoby teraz powstrzymać kurs DOM-u przed powrotem na ponad 50. Myślisz, że jest jeszcze sporo takich jak ty, co będą sprzedawać poniżej tego poziomu? Albo, że nagle wzrośnie podaż, bo te pustostany z Hiszpanii przywiozą do Polski, w której brakuje mieszkań???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 1,44% 155,20 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.