Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Do aero !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-12 o godz. 23:46 ~xxx napisał(a):
> Prawdę mówiąc należałoby zreferować temat zaczynając od roku 2014, czyli wybuchu afery taśmowej i wypowiedzenia kredytu przez ARP. Dalej przelew na podkarpaciu, wyprowadzenie ze spółki ORSS i Hawe Budownictwo, sprzedaż wierzytelności za ułamek wartości, działania mające na celu wycofanie spółki z giełdy, czyli niepublikowanie raportów, to samo w przypadku Mediatela problem ze zwołaniem NWZA przez PAH, które od ponad czterech lat nie może tego wyegzekwować w sądzie (chore państwo), problem z uzyskaniem dokumentów akcji przez akcjonariuszy, jawne łamanie znowelizowanych przepisów KSH i nieprowadzenie rejestru, brak reakcji KRS na sygnały o łamaniu przepisów, wątek licytacji akcji Mediatela, wątek wpisu Hawe Telekom na listę podmiotów chronionych, wskazanie, że te same osoby wcześniej dopuszczały się podobnych działań w spółkach B3System, IQMedica, Drewex, ibformacja o działaniach KNF, które działało na szkodę akcjonariuszy chroniąc jednocześnie zarząd, mimo informacji od akcjonariuszy o nieprawidłowościach w działaniu zarządu. Ktoś coś chce dodać?

Chciałbym doprecyzować. Reakcja była ale w mojej ocenie raczej niewystarczająca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.