Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Do aero !

Zgłoś do moderatora
W tym sporze kenaj52 vs Biden stanę po stronie kenaj52.
Według mnie dla akchonariuszy Hawe S.A. niestety niewiele z tych informacji wynika. Może co najwyżej budzić gniew, że zostaliśmy pozbawieni wpływu na decydowanie o losach tak perspektywicznej spółki jak Hawe Telekom, która jak widać jakoś sobie radzi. Z drugiej strony, może ten gniew kogoś zmotywuje do działania, chociażby do wysłania pisma do KRS, bo mamy coraz mniej możliwości zareagowania na to co się dzieje. Dla wielu osób pewnie to forum jest jedynym źródłem informacji o spółce, więc mogli się zapoznać z obecną sytuacją HT. Jakbym się miał czepiać, to można było te posty dla porządku wrzucić w jednym zbiorczym wątku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.