Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Do aero !

Zgłoś do moderatora
CZY KTOŚ MI WYJAŚNI, KTO NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST WŁAŚCICIELEM hAWE SA CZY HAWE TELEKOM? sKORO W MOMENCIE DEMATERIALIZACJI AKCJI HAWE, JEDYNYM DUŻYM AKCJONARIUSZEM BYŁO PAH (5%) a tesztA TO MY? wIĘC TO MY JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI CZY ZARZĄD? nORMALNIE, TO ZARZĄD I PREZES JEST WYBIERANY PRZEZ AKCJONARIUSZY, TO CHYBA LOGICZNE? tEN ZARZĄD STRACIŁ MANDAT, WTEDY, GDY NIE OPUBLIKOWAŁDLA AKCJONARIATU WYNIKÓW FINANSOWYCH. tO WSZYSTKOJEST TAK OCZYWISTE I NIE ROZUMIEM JAK TO SIĘ DZIEJE, ŻE WCIĄŻ MAMY TEN PROBLEM? pYTANIE DO PAH, KTE JAK DUŻY AKCJONARIUSZ MA WSZELKIE NARZĘDZIA, BY WYJAŚNIĆ TEN PROBLEM? nIE BYŁO JESZCZE ONI JADNEGO RAPORTU Z DZIAŁAŃ NA RZECZ ODZYSKANIA PRAW AKCJONARIATU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.