Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dalsze losy HUTMEN

Zgłoś do moderatora
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o to samo. Skoro HTM liczył, że KGHM częściowo sfinansuje budowę nowego zakładu to wynika z tego że nie stać spółki na samodzielną inwestycję.

Brak wspólnego projektu z KGHM to dla HTM duża strata. Dla akcjonariuszy to kolejne lata stagnacji ponieważ nawet jeżeli znajdzie się kupiec działalności operacyjnej to musiałby posiadać już własny zakład do którego mogłyby zostać przeniesione linie produkcyjne. W Polsce takiego podmiotu nie ma. Sprzedaż samej marki nie wchodzi w rachubę bo jak widać po wycenie spółki wartość marki nie istnieje.

Jedyne rozwiązanie to przeniesienie produkcji do WM Dziedzice.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.