Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Re: dalej nie potrafią sklecić tego raportu ?

Zgłoś do moderatora
pinokio to wszystko nic src napisze, że jest wspaniale i spółka ma fundamenty i jest innowacyjna, a prezes skupuje hahahaha jak tam się wisi hipokryto i oszuści src, bardzo ładnie widze się dzieje z tego co pisze pinokio :) widać prężnie działa ta spółka masz sie czym chwalić, a jeszcze bezczelnie naganiałeś na spółka i pisałeś, że złotówki niedługo, nawet ostatnio tak pisałeś oszuści, że powinno być już ponad złotówkę, pod co się pytam ? pięknie dostaleś dzieciaku dwa bolce, aż uśmiech sam się pcha na usta jak takie coś jak ty dostaje takie bolce :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP 0,00% 0,40 2021-06-11 09:08:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.