Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Re: dalej nie potrafią sklecić tego raportu ?

Zgłoś do moderatora
Src być może w którymś miejscu coś poszło nie tak jak powinno, wydaje mi się że PL pldetailing nie działa ( spróbuj się do nich dodzwonić) lokal BRAMS jak stal pusty tak dalej stoi, co ciekawe dzwoniłem do gamacars ( to gammaholding) i tam tylko trzeci telefon odebrała baba z funduszu dość opryskliwa, na zapytanie czy przenoszą się do Powisla odpowiedziała że nie potwierdza niepotwierdzonych informacji a na dzień dzisiejszy zaprasza na stadion narodowy. Dla mnie spolka jak widmo 3 kwartał bez obrotu na stratach pytanie jak było wcześniej? Kto płaci za lokal na Powiślu ( tam tanio nie jest) nie wspomnę już o planach spółki z buybackiem emisja po no i rynkiem GPW. Aplikacja?? Wszystko jest bez odpowiedzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP 0,00% 0,40 2021-06-11 09:08:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.