Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -2,31%

Re: dale,j nie potrafią sklecić tego raportu ?

Zgłoś do moderatora
Fakt faktem-cos się dzieje w Spółce 1Tylko czy z tego wyniknie coś dobrego czy tez SPÓŁKA ZNIKNIE Z NOTOWAN ?Konflikt interesów udziałowców czy może kolejna -nowa strategia na czasy pandemii ? Może powołanie nowej Spółki z nowa nazwa i tylko z jednym udziałowcem,tym ,który posiada większośc pakietu akcji ? Może nas zaskocza zupełnie nowym rozdaniem-tylko czego ?
Może wcześniej pojawi się komunikat ze Spółki dot.trudności w publikacji Raportu-biegły.księgowośc,wielość spółek-córek,brak kompetencji, decyzyjnych,komunikacji itp.C Z E K A M Y !!! C I E R P L I W I E !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP -8,66% 0,42 2021-05-06 16:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.