Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -2,31%

Re: dalej nie potrafią sklecić tego raportu ?

Zgłoś do moderatora
lokal oklejony był już prawie rok temu, ze spólką nie ma kntaktu, osoba odpowiedzialna za jej relacj z inwestorami juz dawno dla nich nie pracuje. Brak kontaktu z PLdetailing, PLWash (chyba ich nie ma), brak raportu i komunikatów, coś mi się wydaje że tego już nigdy nie odwieszą a akcjami będzie można sobie tapetowac mieszkanie. Byc może majątek został wyprowadzony ze spólki, ogólnie dla mnie pachnie to prokuraturą, mam troche akcji i jezeli tego nie odwiesza do końca września to podejmuję kroki prawne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP -8,66% 0,42 2021-05-06 16:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.