Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Re: dale,j nie potrafią sklecić tego raportu ?

Zgłoś do moderatora
Na wniosek rady nadzorczej przeprowadzano audyt, czyżby Pan szanowny Prezes miał nakręcone w księgowości?
Coś długo to trwa bo aż od maja, coś mi się wydaje że wypadna trupy z szafy

Raport Bieżący nr 5/2020
Zarząd PL Group S.A. z siedzibą w Łodzi („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż działając na mocy uchwały nr 01/05/2020 Rady Nadzorczej Spółki z dnia 10 maja 2020 roku, w dniu 14 maja 2020 roku podpisał umowę z IAUDIT Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 8/62, której przedmiotem jest dokonanie badania jednostkowych sprawozdań finansowych Emitenta za rok obrotowy 2019 oraz za rok obrotowy 2020, a która zawarta została dnia 12 maja 2020 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP 0,00% 0,40 2021-06-11 09:08:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.